Megrendelőnk, a Dr. Oetker magyarországi igazgatója azzal az igénnyel keresett meg bennünket, hogy az irodatér legyen friss, fiatalos, világos. Nagy lehetőségeket láttunk ebben a feladatban. Amikor Zsuzsival elkezdtük a tervezést, a különböző terek funkciójukat ellátták, de nem volt semmilyen karakterük és elég gyenge volt a megvilágítás.

Igyekeztünk olyan enteriőröket alkotni, ahol az ott dolgozók jól érzik magukat, az ügyfelek felé profizmust és megbízhatóságot sugall, mindezt egyedi dekorációs elemekkel.

Ez egy nagy, komoly csapatmunkát igénylő projekt volt, a kivitelezésben rajtunk kívül többen vettek részt: asztalos, kárpitos, világítástechnikai szakember, fotótapéta gyártó, bútor beszállítók, valamint a kivitelezési munkákat végző csapat. Ennek az összehangolása jelentette az egyik legnagyobb kihívást, de végül minden a helyére került, a végeredmény egy ragyogó, egyedi, modern tér lett.

Photo: Gábor Fényes

Related Projects
Lépj velem kapcsolatba!

Not readable? Change text. captcha txt